Leader Länsi-Saimaan vuosikokous pidetään koronarajoitusten päätyttyä

Koronaviruksen aiheuttamien kokoontumisrajoitusten takia Leader Länsi-Saimaa ry:n vuosikokous siirretään pidettäväksi myöhemmin ilmoitettavana ajankohtana. Yhdistyksen sääntöjen mukaan vuosikokous tulee pitää huhtikuun loppuun mennessä. Koska säännöt eivät mahdollista kokouksen pitämistä etävälinein ja mahdollinen kokoontuminen voi aiheuttaa osallistujille terveysriskejä, päätti yhdistyksen hallitus siirtää vuosikokousta.

Vuosikokouksen ajankohdasta tiedotetaan jäsenistölle ja muille toiminnastamme kiinnostuneille hyvissä ajoin. 

Ota yhteyttä
  • Yhteystiedot

   Raatimiehenkatu 18, 2. kerros
   53100 Lappeenranta
   Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
   Katso kaikki yhteystiedot

   Seuraa myös

   Facebook 

  • Liity jäseneksi

   Täytä jäsenlomake