Saavutettavuus-avustimet

Skip to main content

Jaa tämä artikkeli

Leader Länsi-Saimaan vuosikokous maanantaina 24.8.2020

Koronapandemian aiheuttamien kokoontumisrajoitusten takia yhdistyksen vuosikokous siirrettiin pidettäväksi elokuussa.  

Tervetuloa yhdistyksemme vuosikokoukseen maanantaina 24.8.2020 klo 18 Saimaariumiin, Satamatie 8, Lappeenranta. Kokoukseen voi osallistua myös etänä!

- Kokouksen aluksi esitys luonto- ja tiedekeskuksen toiminnasta sekä Saimaan ympäristö- ja tiedekasvatuksen tuki ry:n toteuttamasta Saimaa-visa -hankkeesta, jota rahoitetaan Leader-rahalla
- kokouksessa käsitellään sääntömääräiset asiat

Jos haluat osallistua kokoukseen etänä, ilmoittaudu kokoukseen to 20.8.2020 mennessä: Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. tai 045 135 2804 (Tiina).

Mahdolliset valtakirjat tarkistetaan ennen kokousta. Mikäli osallistut etänä, tulee valtakirja toimittaa etukäteen toimiston sähköpostiin kokouspäivänä 24.8. klo 15 mennessä.  Yhden jäsenen edustamien jäsenten määrä saa olla enintään kymmenesosa kokouksessa edustettujen jäsenten yhteenlasketusta äänimäärästä.

Jos et ole vielä jäsen, voit liittyä jäseneksi täällä.